• Тут практикують
  доказову медицину
  у лікуванні пацієнтів
  Тетяна Міхнова

  Місія нашого медичного центру полягає в тому, щоб вчасно й ефективно виявляти, лікувати та попереджати захворювання, використовуючи високі медичні технології, турботу, професіоналізм та милосердя. Ми ставимо собі за мету створювати особливу атмосферу доброзичливості та комфорту для кожного пацієнта під час перебування у нашому закладі. Для нас важливо змінювати стереотип ставлення до свого здоров'я, до медицини та формувати почуття відповідальності за власне здоров'я у пацієнтів.

  Тетяна Міхнова
  Тетяна Міхнова,
  генеральний директор МЦ Св.Параскеви

  Наші досягнення медичної якості та сервісу

  194 069клієнтів
  340працівників
  406 526діагностичних послуг
  769 404лабораторних послуг
  415 873консультацій

  Відгуки пацієнтів

  • Комфортний медичний центр. Адміністратор по телефону розмовляє українською, що приємно. Зручно добиратися. У мене був профогляд, тож все пройшло швидко і гладко, не потрібний повторний візит.

   Євгенія Кутальова
   22.02.2021
  • Не могу не написать о профессионализме этого Врача-гинеколога!!! Таких приятных врачей я ещё никогда не встречала! Во время осмотра она отвечала на все мои вопросы, и более того, рассказывала что в данный момент делает. Очень вежливый, и приятный врач. Рекомендую!!!

   Анна
   18.02.2021
  • Все как всегда на высоте. Приятная атмосфера и профессионализм доктора Асонова.

   В'ячеслав Вакалюк
   25.01.2021
  • Все чисто, всі привітні. Лелюх ,як завжди, дуже уважна, спокійна, все по суті і про саме необхідне.

   Анонімно
   23.01.2021
  • Алёну Ивановну мне посоветовала подруга, которая наблюдалась у неё во время беременности и после тоже, и в большом восторге от неё! Теперь я понимаю свою подругу, это второй раз в жизни, когда я вышла от гинеколога в отличном настроении! Замечательный врач, все доходчиво объяснила, ничего лишнего не назначила. Благодарю за профессионализм, доброту и тёплый приём!

   Тетяна Томчак
   23.01.2021
  • Благодарю врача Ситенок А.И. за приём! Консультация, разьяснение, всё по сути, доступно, без воды, очень внимательная и приветливая. Рекомендую!

   Анонімно
   23.01.2021