Тут практикують
доказову медицину
у лікуванні пацієнтів

Історія та походження Медцентру

Західноеєвропейська медицина має давню та поважну історію, а Львів є одним з чотирьох основних центрів розвитку української медицини.

Назва медичного центру в честь Святої Параскеви не випадкова. Перші лікарні з’явились при церквах і монастирях, а називати лікувальні заклади на честь святих – давня практика, яка і зараз поширена у світі.

Свята Параскева - П'ятниця – християнська великомучениця ІІІ сторіччя. Як свідчать перекази, Свята Параскева народилась в роки царювання імператора Діоклетіана у місті Іконії (Мала Азія) у сім’ї заможного сенатора, але вже в ранній юності присвятила себе аскетичному способу життя. Коли імператор Діоклетіан почав жорстоке гоніння християн, Святу Параскеву схопили, вона зазнала жорстоких мук та була страчена.

Свята мучениця – цілителька людей від найтяжчих душевних та тілесних недуг.

Цінності медичного центру Св. Параскеви

Служіння
Традиції благородної львівської медицини
Чесність
Лікування з людяним, християнським відношенням
Емпатія
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Сервіс
Зручне розташування медцентрів, доступність і економія часу
Відповідальність
Найкращі лікарі вашого міста в одному медцентрі
Професійність
Високий рівень якості та професіоналізм
Розвиток
Інноваційний підхід в лікуванні і новітні технології
Інноваційність
Нові методики лікування і медичні препарати
Тетяна Міхнова

Місія нашого медичного центру полягає в тому, щоб вчасно й ефективно виявляти, лікувати та попереджати захворювання, використовуючи високі медичні технології, турботу, професіоналізм та милосердя. Ми ставимо собі за мету створювати особливу атмосферу доброзичливості та комфорту для кожного пацієнта під час перебування у нашому закладі. Для нас важливо змінювати стереотип ставлення до свого здоров'я, до медицини та формувати почуття відповідальності за власне здоров'я у пацієнтів.

Тетяна Міхнова
Тетяна Міхнова,
генеральний директор МЦ Св.Параскеви

Наші досягнення медичної якості та сервісу

194 069клієнтів
340працівників
406 526діагностичних послуг
769 404лабораторних послуг
415 873консультацій

Філії у Львові та Києві

Медичний центр Святої Параскеви це інноваційний проект який об'єднує у собі діагностичний центр з відділенням променевої діагностики, ендоскопії, функціональної та лабораторної діагностики, поліклінічне відділення для дорослих та дітей та відділення хірургії одного дня. Медичний центр Святої Параскеви в Києві є однією із філій львівського Медичного центру, який успішно працює з 2010 року і на сьогодні являється медичним закладом експертного рівня.