Акція 'Знайомство з лікарем'

'Нарешті знайшов (або знайшла) свого лікаря.' - Ми часто чуємо цю фразу, якій передує довгий пошук лікаря та відвідування не одного медичного кабінету.

Дедалі частіше важливим фактором у виборі лікаря є не лише його компетенції, статус, нагороди, але й зв'язок на інтуїтивному рівні та уміння знайти підхід до пацієнта. У такому випадку лікар стає значимішим, ніж професійний порадник, діагност, а ще набуває статусу друга, якому довіряють і до якого прислухаються.

У кожного своя магічна формула поняття «свій лікар»: хтось знає чіткі критерії і вимоги до нього, інші пояснюють це відчуттями спокою, довіри, підтримки, розуміння тощо. А для жінок такий пошук набуває особливого значення. Адже хороший гінеколог - це запорука жіночого здоров'я.

Як зрозуміти «свій лікар» чи ні?

Ми запрошуємо знайти свого лікаря в Центрі здоров’я жінки та родини. Адже жодна стороння інформація не замінить живого спілкування.

З 13.10.2016 по 01.11.2016 включно запрошуємо на перший візит в рамках акції «знайомство з лікарем». В цей період Ви матимете змогу отримати консультації наших лікарів за спеціальною вартістю:

  • Консультація акушера - гінеколога * – 150 грн.
  • Консультація дитячого лікаря акушера - гінеколога – 100 грн.
  • Консультація педіатра – 100 грн.
  • Консультація сімейного лікаря – 100 грн.


Бажаємо знайти свого лікаря, який допоможе Вам бути завжди здоровими.

 

Правила акції

*Окрім консультації лікаря-акушера-гінеколога Наталії Лелюх.

Попередній запис можна здійснити за телефонами: (067)295-4-000, (095)295-4-000