ІНФОРМУЄМО ПРО ВИПАДКИ ІЗ НЕЗАКОННИМ ВИКОРИСТАННЯМ ТОРГОВОЇ МАРКИ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СВЯТОЇ ПАРАСКЕВИ»

Останнім часом на території України почастішали випадки, коли шахраї надають населенню медичні послуги, представляючись лікарями Медичного центру Святої Параскеви. Зокрема, відомі випадки розповсюдження медичних препаратів медичного та немедичного призначення із використанням торгової марки «Медичний центр Святої Параскеви».

Медичний центр Святої Параскеви інформує, що не займається розповсюдженням чи продажем препаратів медичного та немедичного призначення.

Якщо у Вас виникають сумніви щодо наявності у лікаря повноважень надавати медичні послуги від Медичного центру Святої Параскеви, будь ласка, вимагайте в такої особи ознайомлення Вас із відповідними документами та ліцензією. Крім того, звертайтеся до керівництва Медичного центру Святої Параскеви за адресою: м. Львів, вул. Заводська, 7, щоб перевірити чи справді певні особи працюють у згаданому закладі.

Будьте обачливими, довіряючи своє здоров’я та кошти неперевіреним особам! Керівництво Медичного центру Святої Параскеви повідомляє, що не несе відповідальності за послуги, надані такими шахраями.