Куди необхідно звернутись під час епідемії коронавірусу

Наразі населення перебуває у стані напруги, тож найкращим засобом проти паніки є офіційна інформація. Нижче будуть представлені номери телефонів та електронні адреси, за якими ви зможете звернутися, якщо у вас чи у ваших близьких виявлена підозра на коронавірус.


0800505201: гаряча лінія, де ви можете отримати необхідну інформацію стосовно поточної ситуації, спеціальних обмежень та превентивних заходів, а також інструкції до тих чи інших ситуацій.


1677; 1545: за цими номерами ви з’єднаєтесь з гарячою лінією МОЗ або з урядовою гарячою лінією, де ви зможете отримати детальну інформацію стосовно порядку дій, за умови наявних симптомів коронавірусного захворювання та рекомендації щодо карантинних заходів безпеки. 
Відповіді на найпоширеніші запитання про коронавірус ви зможете знайти на сайті www.covid19.com.ua . 


103: вчасно звертайтесь за допомогою. При поганому самопочутті телефонуйте 103, повідомивши про свої симптоми. 
Симптоми, при яких необхідно терміново викликати швидку тут https://bit.ly/2UdqX6B


551: якщо ви нещодавно повернулися з іншої країни та потребуєте інформації щодо коронавірусу, телефонуйте за цією гарячою лінією.


0800213103: якщо ви потребуєте безоплатної правової допомоги, телефонуйте за цим номером. 
Пам’ятайте! За будь-яких обставин спершу звертайтеся до свого сімейного лікаря. Саме він скерує на тест коронавірусної інфекції. Якщо у вас такого немає, звертайтесь за номером 1687. 


Залишайтеся вдома та будьте здорові!