Літо у здоровому тренді (#zdorovyj_trend)

Довгоочікуване літо – час відпусток, відпочинку та релаксу. А ще – це чудова нагода присвятити час здоров’ю своєї родини: відвідати лікаря, візит до якого довго відкладали, почитати фахові статті чи переглянути корисне відео, нарешті зайнятись спортом або подбати про здорове харчування. Наша місія – це піклування про здоров’я ваших родин. А ще ми переконані, що жити треба у здоровому тренді, тому підготували для вас низку акцій та публікацій на інтернет ресурсах Медичного центру Святої Параскеви.

#zdorovyj_trend – це регулярний контроль здоров’я організму та вчасна діагностика захворювань. З 1 червня по 31 серпня 2017 року в Медичному центрі Святої Параскеви діють знижки на консультації лікарів й УЗ-обстеження для дорослих і дітей. Ознайомитися з переліком ви можете нижче.

#zdorovyj_trend – це здоровий спосіб життя та фахові й достовірні знання про всі аспекти функціонування людського організму. Наші лікарі підготували для вас багато корисних порад.

Слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах facebook та instagram і ми допомагатимемо Вам цього літа бути в здоровому тренді.