Підвищений рівень холестерину - ризик інфаркту!

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні. За статистикою, кожен четвертий українець вмирає від серцево-судинних хвороб: інсульт, інфаркт тощо. Це у 10 разів більше ніж показник кількості загиблих у автомобільній катастрофі.

Причини розвитку серцево-судинних хвороб різноманітні, але основний фактор ризику – це спосіб життя. Стреси, низький рівень фізичної активності, незбалансоване харчування поступово призводять до виникнення артеріальної гіпертензії (гіпертонічна хвороба), стимулюють появу аритмій (серцебиття, перебої в роботі серця) та розвиток незворотних змін в організмі людини.

Сьогодні ми розповімо про один із найважливіших чинників, що має як позитивний, так і негативний вплив на наші судини та серце – ХОЛЕСТЕРИН.

Що ж це таке і чому він може бути небезпечним?

Холестерин – це біоорганічна речовина тваринного походження, що міститься здебільшого у жировій тканині. Функціонально він входить у структуру клітинної стінки і є незамінним компонентом організму. Проте за своїми властивостями холестерин є не простою однорідною речовиною. Це ціла група молекул, які різняться розмірами, біологічними та хімічними ефектами.

Чому це так важливо нам знати?

Справа в тім, що ці молекули мають абсолютно протилежний вплив на судини людини. Наприклад, тригліцериди (ТГ) – не дуже шкідливі і не спричиняють розвиток холестеринових бляшок, а от ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ) і дуже низької щільності (ЛПДНЩ) є надзвичайно шкідливими. Водночас ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ), навпаки, приносять користь серцю і судинам.

Кожна з цих речовин у більшій чи меншій кількості міститься у певних продуктах, споживання яких рекомендоване або протипоказане людині.

Найбільша кількість «корисного» холестерину міститься в рослинних продуктах та рибі. А от «шкідливий» холестерин переважає у тваринному м’ясі (свинина, яловичина, телятина). Має значення і спосіб приготування: пара та запікання менш шкідливі, а от обсмажування – найнебезпечніше.

Саме тому першим кроком у профілактиці та лікуванні гіперхолестеринемії (підвищення холестерину) є КОРЕКЦІЯ ОБРАЗУ ХАРЧУВАННЯ. Перевагу слід віддавати рослинній їжі (овочі, фрукти, ягоди), молочним знежиреним продуктам, нежирним сортам риби, круп.

Спеціально для того, щоб захистити Ваше серце, ми створили програму 'Кардіологічний скринінг'

Для запису на прийом до кардіолога телефонуйте: (067)295-4-000; (095)295-4-000.