Правила поведінки пацієнтів в Медцентрі Св. Параскеви під час повітряної тривоги

Шановні відвідувачі Медичного центру Св. Параскеви!

Сповіщення про повітряну тривогу – це сигнал “Увага всім!”, що повідомляє про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій загальнодержавного рівня (наприклад, техногенного чи воєнного характеру). Загальна тривалість попереджувального сигналу може становити 3-5 хв.

Правила поведінки під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ в Медичному центрі Св. Параскеви:

  • Після початку звукового сигналу (сирени) усім необхідно пройти до укриття, зокрема і тим, хто перебуває у подвір’ї клініки. Виконуйте вказівки адміністраторів та відповідального медичного персоналу (ведення прийому пацієнтів і робота каси припиняється).
  • Покинути укриття можна лише після сигналу “ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ” (виконуючи вказівки адміністратора та відповідального медичного персоналу).

Зверніть увагу! Медичний центр не несе відповідальності за життя і здоров’я пацієнта, супроводжуючої особи чи гостя, які відмовляються пройти в укриття.

На жаль, через вимушені обставини графік прийому лікарів може бути змінений або скасований. Адміністрація Медичного центру вдячна Вам за відповідальне ставлення до своєї безпеки.