Звіт про дні відкритих дверей у гінеколога і мамолога

Ми розпочали цю весну зі здоров’я і провели для жінок Дні відкритих дверей.

7–9 березня 2017 року наші пацієнтки мали змогу пройти безкоштовні огляди в лікарів-гінекологів та мамолога, зробити УЗ-дослідження органів малого тазу та молочних залоз.

У рамках цієї акції лікарі-гінекологи оглянули 44 жінки, мамологи – 41. Проведено 44 безкоштовні УЗД жіночих статевих органів та 51 УЗД молочних залоз.

Приємно, що 2/3 жінок, які відвідали лікаря-гінеколога, звернулися з приводу профілактичних оглядів, і майже 70% з них отримали від нас звістку, що вони здорові. У 30% виявлено різні гінекологічні патології, призначено лікування та спостереження.

Приблизно у третини пацієнтів лікаря-мамолога та під час УЗД молочних залоз не було діагностовано ніякої патології. Надзвичайно приємно повідомляти такі гарні звістки жінкам у святковий день. У решти під час обстеження виявлено кісти та фіброаденоми молочних залоз, що потребувало певних наступних дій, лікування та динамічного спостереження.

Сподіваємося, що цією акцією ми допомогли вам. Будемо раді знову зустріти вас та ваших рідних у Медичному центрі Святої Параскеви.

Здоров’я та довголіття вам, наші дорогі жінки!