Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Антон Асонов

Лікар-педіатр, сімейний лікар, кандидат медичних наук

Провідний спеціаліст

щоб залишити відгук, відскануйте

або перейдіть за посиланням

https://go.expirenza.com/review?code=ORSSX

Про лікаря

 • Спеціальність:

  Лікар-педіатр, сімейний лікар, кандидат медичних наук

 • Напрямок:

  Консультація педіатра

 • Освіта:

  Національний медичний університет імені О.О. Богомольцяя

 • Відділення:

  м. Київ, вул. Ентузіастів, 47

ОСВІТА І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Кандидат медичних наук, лікар-педіатр, спеціаліст УЗД, асистент кафедри педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця, член Асоціації неонатологів України, член Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутріціологів України.

У 2006 р. закінчив НМУ імені О. О. Богомольця.

У 2006–2008 рр. проходив навчання в інтернатурі на базі НМУ імені О. О. Богомольця.

У 2008 році отримав звання «Лікар загальної практики-сімейної медицини», пройшов спеціалізацію за фахом «Педіатрія».

З 2008 по 2009 рр. працював у дитячій поліклініці №1 Святошинського району міста Києва на посаді дільничного педіатра.

У 2009–2011 рр. навчався у клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії №3 НМУ імені О. О. Богомольця.

У 2010–2016 рр. працював педіатром, сімейним лікарем, спеціалістом УЗД у приватній клініці «Моя сім’я» за сумісництвом.

У 2011 р. працював лікарем-педіатром у ДКЛ №8 міста Києва.

З грудня 2011 р. працює на посаді асистента кафедри педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця (кафедра педіатрії №3)

У 2012 р. стажувався за кордоном – Karolinska Institutet, м. Гетеборг, Швеція.

У 2014 р. пройшов спеціалізацію на базі кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика МОЗ України і отримав кваліфікацію лікаря-спеціаліста УЗД.Автор та співавтор понад 30 наукових праць, 3 патентів на корисну модель. Виконав та у 2014 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Особливості шлункової цитопротекції та шляхи її корекції у дітей з хронічним гастродуоденітом».Основні науково-практичні інтереси: діагностика та лікування захворювань травної системи (гастрити, гастродуоденіти, функціональні захворювання травної системи, холецистити, панкреатити, гельмінтози тощо), органів дихання (бронхіти, пневмонії, алергічні захворювання та ін.), сечовидільної системи (цистіти, пієлонефрити і т. д.), ультразвукова діагностика захворювань щитоподібної залози, сечовидільної системи, органів травлення.

 

Відгуки пацієнтів

Хочу вынести огромнейшую благодарность доктору Асонову А.А. Наш любимый педиатр! Мама с папой всегда остаются спокойными и довольными, а ребёнок счастливый.

Анонімно

13 вересня, 2019

Обожаю врача Асонова, ребёнок ведёт себя очень спокойно. И ещё классная игровая зона. И админы всегда приветливые. Спасибо!

Анонімно

17 жовтня, 2019

Вдячна за увагу та позитивність адміністратора, за вичерпні відповіді на питання, окрема подяка лікарю-педіатру Асонову А.О., ми з дитиною залишилися задоволені консультацією!

Анонімно

15 серпня, 2019

Особое внимание и благодарность нашему врачу Асонов А.О.,который в любой момент возьмет на приём, выслушает и поможет! Персоналу отдельно спасибо, приходишь как домой!

Анонімно

03 жовтня, 2019

Зробила вакцинацію дитині у вашому центрі із рекомендації лікаря Асонова, так як на 100% впевнена у його кваліфікації та порядності, і не розчарувалась - все на високому рівні.
 

Анонімно

17 липня, 2019

Администрация приветливая, педиатр Асонов Антон -прекрасный специалист, ответил на все вопросы, доступно донёс информацию, приятный в общении :)

Анонімно

26 липня, 2019

Лікар Асонов не потребує реклами. Найкращими рекламними рупорами є наші діти: старша з радістю їде до нього на прийом і зустрічає в коридорі медцентру, а новонароджена - мило посміхається упродовж всього огляду.

Анонімно

30 грудня, 2019

Лікар Асонов А.О. висококваліфікований педіатр, приємна та порядна людина. Працюємо з ним понад 5 років. Консультації завжди змістовні, а лікування ефективне. Діти із задоволенням ідуть до нього на прийом. Рекомендую.

Вікторія

04 лютого, 2020

Мої діти щоразу йдуть на прийом до лікаря Асонова Антона Олексійовича як на свято. Діти – найстрогіші судді, й не всім вдається отримати "найвищу оцінку" дитини. Для моєї старшої доньки (цитата):" Пан Антон дуже добрий і розумний". І з цим далеко невичерпним переліком його якостей важко не погодитися!

Анонімно

04 березня, 2020

Огромное спасибо Антону Алексеевичу за осмотр и консультацию, Виктории и Ирине за встречу, техническому персоналу за чистоту в клинике. Так держать! С вами спокойно и комфортно. Пусть весь ваш коллектив будет здоров, а пациенты обращаются только за профилактическими консультациями!

Шинкевич Ольга

17 березня, 2020
Запис на прийом
*