i

Консультація та огляд педіатра/терапевта перед вакцинацією

Першим лікарем, до якого потрібно звертатися за будь-яких скарг чи запитань, є лікар загальної практики з багатопрофільною підготовкою, тобто терапевт у дорослих та педіатр, якщо йдеться про юних пацієнтів. До них можна записуватися планово — для перевірки стану здоров'я та для консультації перед вакцинацією. Також обов'язково допоможуть ці лікарі в екстрених, невідкладних ситуаціях.

Якщо вас цікавить консультація педіатра/терапевта перед щепленням в Києві, звертайтеся в наш Медичний центр Святої Параскеви. Записатися на прийом можна через сайт, залишивши онлайн-заявку, або за телефонами.

Вартість послуг

  • Консультація та огляд педіатра/терапевта перед щепленням (вакцинацією)490 грн

Для чого потрібна консультація педіатра/терапевта перед вакцинацією?

Перш ніж зробити будь-яке щеплення, необхідно виключити наявність протипоказань для відповідної маніпуляції. Саме тому обов'язково потрібен огляд лікаря та консультація перед вакцинацією. До категорії абсолютних протипоказань зазвичай належить таке:

  • анафілактичний шок або набряк Квінке в анамнезі;
  • підвищена чутливість до компонентів вакцини;
  • виражена реакція організму на попереднє введення препарату;
  • інші стани, включно з імунодефіцитом та онкологією для деяких видів вакцин.

Крім таких постійних заборон для щеплень можливі й відносні, тобто тимчасові протипоказання. До них серед іншого належать гострі інфекційні захворювання або загострення хронічних хвороб, нещодавно виконані переливання крові або перенесені оперативні втручання. У подібних випадках вакцинацію краще перенести на пізніший термін — тобто зробити через 2-4 тижні.

Власне огляд і консультація педіатра/терапевта перед вакцинацією — це можливість об'єктивно оцінити поточний стан пацієнта та виключити непотрібні ризики для його здоров'я. Крім того, лікар нашого медичного центру визначить і безпосередні показання для введення вакцин, зокрема перевірить дотримання календаря щеплень, пересвідчиться, що ви не збились із рекомендованого графіка, не пропустили наступний плановий візит та/або не зробили зайвих маніпуляцій. Так, іноді трапляється, що потрібне щеплення дитині вже зроблено, а батьки забули про це і повторно записалися на вакцинацію.

Як проходить консультація перед вакцинацією в нашому медичному центрі?

Візит передбачає спілкування з лікарем та огляд. Спочатку наш терапевт або педіатр дізнається про поточне самопочуття пацієнта, оцінить наявність протипоказань для вакцинації, а також розповість про планове щеплення, можливі реакції на відповідний препарат.

Після спілкування проводиться огляд пацієнта, а саме оцінка стану його шкіри та слизових оболонок, вимірювання температури тіла. Якщо протипоказання для вакцинації відсутні, то лікар схвалює виконання щеплення та супроводить вас до маніпуляційного кабінету.

Чому варто обирати наш медцентр?

Ми рекомендуємо записатися на консультацію педіатра/терапевта перед вакцинацією до нас, адже в медичному центрі Святої Параскеви працюють висококваліфіковані фахівці, які знайдуть підхід до будь-якого пацієнта, зокрема й наймолодшого. У нас ви витратите мінімум часу на вакцинацію — записуєтесь онлайн, приходите в узгоджений день і час, проходите консультацію педіатра або терапевта, робите щеплення і повертаєтеся до звичного ритму життя!

Наші лікарі

    Для запису на прийом відправте заявку