0

Калькулятор

Очистити

Тренінг: «Репроцесінг відеоендоскопів як запорука інфекційної безпеки пацієнтів і тривалої експлуатації обладнання»

04 липня, 2019
Тренінг: «Репроцесінг відеоендоскопів як запорука інфекційної безпеки пацієнтів і тривалої експлуатації обладнання»

Запрошуємо усіх, хто бажає здобути та удосконалити свої знання та уміння щодо основних принципів обробки ендоскопів.

Вимоги до документації та детальні вказівки щодо підготовки ендоскопів для повторного використання, які постійно зростають, можуть стати справжнім викликом. Комплексність заходів щодо повторної експлуатації ставить високі вимоги до дезінфекції та подальшого зберігання ендоскопів. Порівняно з іншим хірургічним обладнанням ендоскопи підлягають ретельнішому професійному догляду.

Медичний персонал, який безпосередньо працює з ендоскопами, потребує спеціальних знань та навичок для правильного обслуговування обладнання (Fujifilm серій 500 та 700) з метою зменшення ризику інфікування пацієнтів через його неправильну експлуатацію та очистку.

Тренінг спеціально розроблений для медичних сестер за матеріалами колег з європейського представництва фірми FUJIFILM (Німеччина).

Раді повідомити, що 27 липня 2019 року відбудеться тренінг на тему «Репроцесінг відеоендоскопів як запорука інфекційної безпеки пацієнтів і тривалої експлуатації обладнання».

Запрошуємо усіх, хто бажає здобути та удосконалити свої знання та уміння щодо основних принципів обробки ендоскопів, відпрацьовуючи практичні навики та вивчаючи відмінності й особливості ендоскопів спеціального призначення.

Тренінг відбудеться у Медичному центрі Святої Параскеви 27 липня, початок о 9:00.

Детальна інформація, програма та реєстрація за лінком.

Телефонуйте: (095)295-4-000, (067)295-4-000