i

Щомісячний патронаж дітей до першого року життя

Сьогодні настав щасливий день у Вашому житті - Ви стали батьками маленького чоловічка! Перший рік життя дитини дуже відповідальний і трепетний, він наповнений особливою ніжністю для всієї родини. Але, незважаючи на інформаційний достаток, у батьків, з кожним днем, виникають все більше і більше питань по догляду за малюком.

У Медичному центрі Св.Параскеви на Русанівці працюють дитячі фахівці, виходячи з кабінету яких, Ви з упевненістю кажете: «Моя дитина перебуває під наглядом і в надійних руках професіоналів».

Вартість послуг

 • Щомісячний патронаж дітей до першого року життя760 грн
 • Щомісячний патронаж дітей до першого року життя (педіатр провідний спеціаліст)800 грн

Що таке патронаж

Перший патронажний огляд виконується протягом перших кількох днів після виписки з пологового будинку. Але з кожним днем на першому році життя у Вашого малюка з'являються все нові вміння, Ваш малюк росте і розвивається. І Ви задаєте питання, хто ж буде допомагати піклуватись про новонародженого.

Спостереження особистого лікаря-педіатра і щомісячний патронаж допомагають визначити, чи проходить розвиток малюка відповідно до вікових норм, чи немає відхилень у його стані і як правильно стежити і дбати про розвиток дитини.

Під час кожного патронажу лікар-педіатр дуже уважно оглядає дитину, оцінює стан джерельця, шкірних покривів, опорно-рухового апарату, органів і систем, перевіряє рефлекси малюка. Потім лікар проводить заміри окружності голови і грудної клітини, а також вимірювання зросту і ваги.

Для чого потрібен патронаж

Спостереження дитини від народження до року лікарем-педіатром має здійснюватися щомісяця. При патронажі лікар-педіатр проводить комплексну оцінку розвитку дитини, обговорює з батьками його самопочуття, особливості поведінки, годування і сну. Під час патронажу батьки отримують корисну інформацію з усіх потрібних питань про розвиток, годування, сповивання, гігієну та особистому догляду за малюком.

Кожен наступний візит дає можливість лікарю відстежувати всі необхідні показники розвитку малюка в динаміці. При виявленні відхилень у розвитку дитини, лікар-педіатр направляє дитину на лабораторну або ультразвукову діагностику, рекомендує консультацію вузького спеціаліста і, при необхідності, дає рекомендації по лікуванню і профілактиці.

Особливості патронажу в Медцентрі Св.Параскеви

 1. Ви самі обираєте для своєї дитини лікаря-педіатра. Ви маєте можливість постійного телефонного зв'язку з лікарем
 2. Лікар-педіатр складає індивідуальний план обстеження (необхідні консультації профільних фахівців, лабораторна діагностика, УЗД)
 3. Вам потрібен індивідуальний календар щеплення - Ваш педіатр допоможе у вирішенні цього питання
 4. Ми забезпечуємо Вашого малюка необхідними вакцинами
 5. Виникли труднощі під час годування - Ви можете отримати консультацію у фахівця по грудному вигодовуванню
 6. Персональний менеджер - весь час з Вами на зв'язку. Він допоможе Вам у найкоротші терміни потрапити на візит до лікаря або обстеження
 7. Відсутність черг - Ви потрапляєте в кабінет в певний час
 8. Ваша дитина не контактує з хворими дітьми
 9. Для дітей першого року життя розроблені патронажні комплексні програми

Програми патронажу дітей до року

Фахівцями Медичного центру Св.Параскеви розроблені спеціальні програми патронажу дитини до року з урахуванням статі малюка.

 1. Річна програма "Здоровий хлопчик" від народження до року
 2. Річна програма "Здорова дівчинка" від народження до року
 3. "Здоровий хлопчик" від народження до 6 місяців
 4. "Здорова дівчинка" від народження до 6 місяців
 5. Динамічне спостереження за станом здоров'я дітей від 7 до 12 місяців

Потрапити на прийом до лікаря-педіатра або іншим фахівцям педіатричного профілю нашого Медичного центру Ви зможете за попереднім записом, зателефонувавши в Контакт-центр або залишивши заявку на сайті.

Ми економимо Ваш час, забезпечуємо максимальний комфорт під час перебування в нашому Медичному центрі, а до кожної дитини проявляємо індивідуальний підхід.

Наші лікарі

 • Антон Асонов
  Антон Асонов
  Лікар-педіатр, Кандидат медичних наук, Сімейний лікар
 • Катерина Тарикіна
  Катерина Тарикіна
  Лікар-педіатр
  Комплексні обстеження
  • Пакет "Здоровий малюк" від 7 до 12 місяців
  • Річна програма "Здоровий малюк" від 0 до року

   Для запису на прийом відправте заявку