Здесь практикуют
доказательную медицину
Татьяна Михнова

Миссия нашего медицинского центра – в том, чтобы своевременно и эффективно выявлять, лечить и предупреждать заболевания, используя современные медицинские технологии и проявляя заботу, профессионализм, милосердие. Наша цель – создавать особую атмосферу доброжелательности и комфорта для каждого пациента во время его пребывания в медцентре. Мы стремимся менять стереотип отношения к здоровью, медицине и формировать у пациентов чувство ответственности за свое здоровье и жизнь.

Татьяна Михнова
Татьяна Михнова,
генеральный директор Медицинского центра Святой Параскевы

Отзывы пациентов

 • 30.11.2021
  Алла Дуб
  Алла Дуб

  Тетяна

  Хочу написати слова вдячності лікарці Аллі Іванівній Дуб, вона моя рятівниця! Найкращий лікар з усіх, які зустрічались на моєму шляху. Алла Іванівна перша, кому вдалось підняти мій феритин та гемоглобін. Дуже турботливий лікар, допомогла розібратися з анемією, після моїх багатьох невдалих спроб та різних лікарів. Доступно все пояснила та виявила причину! Дуже вдячна Аллі Іванівній за гарні аналізи та Параскеві, за таких чудових фахівців!

 • 29.11.2021
  Алла Дуб
  Алла Дуб

  Наталія

  Задоволена сімейним лікарем: потужний фахівець, уважна та приємна у спілкуванні, тактовна, коректна. Рекомендую звертатися за допомогою усім, кому необхідна якісна кваліфікована допомога у лікуванні та підтримка на належному рівні стану свого здоровя.

 • 02.11.2021
  Ломака Катерина Витальевна
  Ломака Катерина Витальевна

  Олександра

  Я в захваті від прийому. Лікаркиня заспокоїла, все пояснила, як ніхто доти. Через мою надмірну чутливість огляд завжди приносить дискомфорт, але не на цьому прийомі. Ще дівчатка - кабінет оснащений туалетною кімнатою, що є просто знахідкою. Дякую клініці і лікаркині за турботу і професіоналізм. Буду вашою постійною пацієнткою.

 • 09.10.2021
  Елена Лисовенко
  Елена Лисовенко

  Наталія Симоненко

  Дбайливий, турботливий, уважний лікар. Допомогла вирішити проблему, яку інші вважали особливістю мого організму. Рекомендую!

 • 09.10.2021
  Алла Дуб
  Алла Дуб

  Наталія Симоненко

  Дуже гарний спеціаліст, не байдужий до своїх пацієнтів. Вдячна за можливість звернутися до такого чудового лікаря.

 • 15.09.2021
  Татьяна Колодяжная
  Татьяна Колодяжная

  Людмила Дробот, мама Ганни

  Дякую! Було дуже швидко і комфортно. Приємно вражені якістю обслуговування.

 • 14.09.2021
  Наталия Лелюх
  Наталия Лелюх

  Ольга Келий

  Наталья Лелюх-великолепна! Ведение беременности у нее-сплошное удовольствие!

 • 27.08.2021
  Елена Лисовенко
  Елена Лисовенко

  Марина

  Дуже задоволена прийомом! Все доступно пояснили, розказали, спростували діагнози інших лікарів. Гарне шанобливе відношення, все по фактам, коментували кожну дію.

 • 20.08.2021
  Алла Дуб
  Алла Дуб

  Артур Багрій

  Той випадок, коли дійсно знаходиш Лікаря і отримаєш результати!

 • 05.08.2021
  Наталия Лелюх
  Наталия Лелюх

  Мирослава Мазур

  Клініка, у якій почуваєшся в безпеці і затишку. Привітний персонал, чистота ідеальна, ну а Наталію Лелюх я просто обожнюю)