Здесь практикуют
доказательную медицину
Татьяна Михнова

Миссия нашего медицинского центра – в том, чтобы своевременно и эффективно выявлять, лечить и предупреждать заболевания, используя современные медицинские технологии и проявляя заботу, профессионализм, милосердие. Наша цель – создавать особую атмосферу доброжелательности и комфорта для каждого пациента во время его пребывания в медцентре. Мы стремимся менять стереотип отношения к здоровью, медицине и формировать у пациентов чувство ответственности за свое здоровье и жизнь.

Татьяна Михнова
Татьяна Михнова,
генеральный директор Медицинского центра Святой Параскевы

Отзывы пациентов

 • 19.07.2022
  Татьяна Колодяжная
  Татьяна Колодяжная

  Світлана

  Я дуже задоволена працею лікаря Тетяни Колодяжної. Була у лікаря декілька разів. Дуже уважно кожного разу дивиться узі. УЗІ робила різні. Завжди відповідає на запитання і перевіряе повторно , як що прошу. Побільше таких лікарів. Велике дякую Тетяні.

 • 12.02.2022
  Алла Дуб
  Алла Дуб

  Андрій

  У середині 2021 року, я підписав контракт на обслуговування саме з лікарем Дуб Аллою Іванівною. На протязі цього часу я мав тричі звертатися за консультацією до цього лікаря. Фаховість та відношення до пацієнта на високому рівні. Обслуговуванням та сервісом дуже задоволений. Дякую лікарю та клініці.

 • 04.02.2022
  Владислав Цапук
  Владислав Цапук

  Александр

  Профессионал своего дела ! Спасибо Владиславу Игоревичу, что помог вылечил ринит.

 • 03.02.2022
  Янина Мала
  Янина Мала

  Аліса Сілецька

  Дуже приємна і компетентна гінекологиня.

 • 28.01.2022
  Татьяна Колодяжная
  Татьяна Колодяжная

  Наталя Кириченко

  Відвідуємо Центр всією родиною. Всі задоволені. Тетяні Васильєвні Колодяжній щиро вдячні❤ Професійно, зручно та завжди приємно. Дякуємо

 • 27.01.2022
  Татьяна Колодяжная
  Татьяна Колодяжная

  Юлія

  Дуже приємне враження від першого візиту. Лікар уважно провела обстеження, все пояснила, а для підтвердження висновку, запросила лікаря профільного напрямку, на консультацію та обстеження до якої, я відразу і пішла. Дякую Вам)

 • 17.01.2022
  Антон Асонов
  Антон Асонов

  Наталія Божко

  Адміністратор Ірина - просто неймовірна! Допоможе зняти напругу, вирішивши будь-яке питання: з нею неможливого не існує. Сімейний лікар Асонов А.О. - дуже компетентний та уважний, пояснює все дохідливо та доброзичливим тоном, дуже вдячні йому.