Обстеження щитовидної залози

Обстеження щитовидної залози

1687 грн

Підходить для чоловіків і жінок різного віку як з метою профілактичного обстеження, так і з метою контролю перебігу лікування вже наявних порушень.

Програма включає лабораторну діагностику, УЗ-обстеження, консультацію фахівця.

Чому важливо

Щитоподібна залоза – одна з найважливіших ендокринних залоз людини. Гормони, які виділяє ця залоза, впливають на регуляцію основного обміну речовин, сон, розумові здібності, масу тіла, фізичну активність, міцність кісток, роботу життєво важливих органів. Також щитоподібна залоза бере участь у правильному розвитку молочних залоз, у функціонуванні імунної системи організму, у розвитку плоду під час вагітності. Ось чому надзвичайно важливо підтримувати правильне функціонування роботи щитоподібної залози.

Перші симптоми порушення роботи щитоподібної залози можуть тривалий час бути недуже вираженими, і ми не звертаємо на них увагу. До них відносять: дратівливість, підвищену втомлюваність, сильне потовиділення, порушення роботи кишківника, тремор рук, еректильну дисфункцію в чоловіків, порушення менструального циклу в жінок та ін.

Контролюючи роботу щитоподібної залози за допомогою її профілактичного обстеження, можна вчасно виявити захворювання і розпочати їх лікування.

Перелік послуг в пакеті:
Послуга Кількість
Консультація ендокринолога 1
УЗД щитоподібної залози 1
Скринінг захворювань щитоподібної залози (тиреотропний гормон, тироксин вільний, антитіла до пероксидази щитоподібної залози) 1