Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор

Очистити
 • Головна
 • Консультація дитячого ортопеда-травматолога

Консультація дитячого ортопеда

Дитячий ортопед - це профільний фахівець, який займається лікуванням захворювань, які пов'язані з порушенням функції опорно-рухового апарату дитини. Лікар допоможе виявити деформації і асиметрію кінцівок, вроджені патології опорно-рухового апарату, порушення розвитку кісткової системи, і захворювання, що виникли внаслідок перенесених інфекцій або травм.

Що лікує дитячий ортопед

 1. наслідки травм

 2. клишоногість і косорукість

 3. полідактилія

 4. плоскостопість

 5. кривошия

 6. викривлення стоп

 7. порушення постави і сколіоз

 8. дисплазія тазостегнових суглобів

Здійснити запис на консультацію до дитячого ортопеда потрібно, якщо Ви помітили у дитини

 1. скуті рухи в стегнах

 2. порушення ходи

 3. сутулість

 4. різну довжину ніг

Також до дитячого ортопеда в клініку Св. Параскеви в Києві варто звернутися:

 1. Для планового огляду дитини. Вперше лікар-ортопед оглядає малюка на 1-му місяці життя. Далі плановий огляд дитини проводиться в 3,6,9 місяців і в 1 рік. На першому році життя важливо не пропустити патологію кульшових суглобів. У 1,5-2 роки також рекомендовано записатися на консультацію до дитячого ортопеда, щоб фахівець подивився, чи правильно формуються стопи дитини. В 3 роки візит до лікаря необхідний, щоб оцінити формування постави.

 2. При наявності вроджених патологій або травм, отриманих під час пологів.

 3. При деформації нижніх кінцівок. До деформації стоп відноситься плоскостопість, клишоногість, вальгусні і варусні деформації. У ранньому віці такого роду патології можна з легкістю скорегувати.

 4. При неправильній поставі. Порушення постави може призвести до різних захворювань хребта. Якщо малюк сутулиться і у нього простежується асиметрія лопаток і плечей, потрібно обов'язково записатися на консультацію дитячого ортопеда. Лікар надасть рекомендації щодо коригування постави і запобіжить подальший розвиток викривлення хребта.

Діагностика ортопедичних захворювань

Щоб діагностувати захворювання опорно-рухового апарату, використовують сучасні методики інструментальних досліджень. Найбільш інформативні та ефективні з них призначить ортопед-травматолог клініки Св. Параскеви після первинного огляду.

У нашому медичному центрі ви можете виконати ультразвукове дослідження кульшових суглобів дітям з народження. Також при необхідності ви можете скористатися послугами партнерської клініки зі знижкою для проведення рентгенологічного дослідження.