i

УЗД внутрішніх органів у дітей

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів дитини – це один з найпоширеніших та найефективніших способів діагностувати порушення в роботі органів черевної порожнини - печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок.

УЗД допомагає вчасно помітити вроджені вади та проблеми у функціонуванні органів, а також розвиток патологічних станів на ранніх стадіях. УЗД використовують для дослідження розміру та структури внутрішніх органів.

Вартість послуг

 • УЗД внутрішніх органів у дітей480 грн

Які показання для УЗД органів дитини?

На УЗД внутрішніх органів можуть направити такі лікарі, як педіатр та гастроентеролог. Результати дослідження часто допомагають зрозуміти походження симптомів та причини тих чи інших патологій.

Ультразвукове дослідження може бути доцільним за таких скарг та симптомів дитини:

 • Погіршений апетит
 • Біль у животі
 • Слабкість
 • Поноси або запори
 • Нудота та/або блювання

Підготовка до УЗД внутрішніх органів дитини

Хоча УЗД досить проста процедура, більшість дітей стикаються з нею вперше. Саме тому потрібно завчасно підготувати юного пацієнта чи пацієнтку до ультразвукового дослідження.

Перш за все слід попередити, яким чином відбувається УЗД: дитина лягає на спину, на досліджувану ділянку тіла наносять спеціальний гель, а потім за допомогою датчика передають відповідне зображення на екран. Під час процедури лікар може попросити дитину вдихнути на повні груди, затримати дихання, чи лягти на бік.

Щоб дитина не хвилювалась, УЗД слід проводити в присутності мами чи тата. Пацієнта також може зацікавити екран, з якого лікар зчитує інформацію. Таким чином лікар може долучити дитину до дослідження та відволікти від стресу.

Для УЗД черевної порожнини у дітей не потрібно особливої підготовки. Але для більшої точності діагностики бажано не годувати дитину за дві-три години до обстеження.

УЗД органів черевної порожнини найкраще робити, коли дитина знаходиться у стані повного спокою. Тому немовлятам краще робити дослідження, коли ті сплять.

Чому саме у Центрі Святої Параскеви?

Медцентр Святої Параскеви – це місце високої якості обслуговування, простору матері та дитини та ефективного лікування. Наші професіонали зможуть не тільки провести експертну діагностику, а й готові стати справжніми друзями молодим пацієнтам та зробити все можливе аби вони не боялися візитів до лікаря.

Наші лікарі

  Комплексні обстеження

   Для запису на прийом відправте заявку