УЗД органів черевної порожнини
УЗД органів черевної порожнини (УЗД ОЧП) - це безболісне комплексне діагностичне обстеження, що дозволяє отримати об'єктивну інформацію про стан внутрішніх органів. Включає в себе дослідження печінки, жовчного міхура, жовчних протоків, підшлункової залози, селезінки і нирок.
Ви можете записатися на УЗД органів черевної порожнини в Медичний центр Св. Параскеви на Русанівці, зателефонувавши нам на контактний номер або заповнивши онлайн-заявку на сайті.
Вартість послуг
- Комплексне УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки)770 грн
Що виявляє УЗД ОЧП?
За допомогою УЗД лікар з високою точністю отримує інформацію про структуру досліджуваних органів, їх розташування, розміри і форму, виявляє зміни в тканинах внутрішніх органів, наявність каменів, аномалії розвитку, доброякісні або злоякісні утворення.
Виявляється патологія:
- ознаки жирової інфільтрації в печінці
- поліпи, кісти, гемангіоми, кальцинати
- ознаки цирозу печінки
- аномалії розвитку жовчного міхура і жовчних протоків
- жовчнокам'яна хвороба
- пошкодження селезінки
- блукаюча селезінка
- сечокам'яна хвороба
- новоутворення
- аневризма черевної аорти
Як підготуватися до дослідження
Для отримання інформативного результату необхідно дотримуватися наступних правил:
- Дослідження проводиться строго натщесерце, бажано з ранку.
- Напередодні ввечері - легка вечеря. Якщо ж УЗД проводиться в другій половині дня - до дослідження не їсти 6-8 годин.
- За 2-3 дні виключити з раціону газоутворюючи продукти, такі як чорний хліб, молочні продукти, капусту, фрукти, бобові, солодощі, газовані напої.
- За 2 дні при необхідності рекомендується приймати лікарські препарати, що знижують газоутворення: активоване вугілля або «Еспумізан» по 2 таблетки 3 рази на день.
На що слід звернути увагу
- Не можна проводити УЗД після гастро-та колоноскопії
- Не дозволено перед проведенням обстеження вживати жувальну гумку
- Забороняється куріння і алкоголь
- Перед обстеженням дозволено невелику кількість питної води
- В екстрених випадках, таких як виражений больовий синдром, травма органів черевної порожнини, кровотеча шлунково-кишкового тракту, підготовка до УЗД не потрібна
- Дітям, вагітним жінкам, людям з цукровим діабетом дозволено вживання легкого сніданку за кілька годин до обстеження
Як проводиться УЗД
УЗД проводиться до 30 хвилин в залежності від Вашого стану. Лікар наносить на поверхню тіла гель і за допомогою датчика проводить обстеження. В ході дослідження лікар просить Вас на кілька секунд затримати дихання, надути живіт або поміняти положення тіла. Після обстеження Ви отримуєте протокол, де будуть вказані всі необхідні діагностичні дані.
УЗД органів черевної порожнини - діагностичний метод, який не викликає дискомфорту і не протипоказаний немовлятам і вагітним.