i

УЗД серця (ехокардіографія)

УЗД серця (ехокардіографія) - це сучасне, абсолютно безболісне безпечне обстеження, завдяки якому можна діагностувати цілий спектр різних захворювань серця і великих судин.

Ехокардіографія дозволяє спеціалісту розглянути клапанний апарат серця, оцінити товщину стінок серцевого м'яза (міокарда), розмір порожнин серця, вимірювати тиск в камерах і визначити насосну функцію міокарда.

Для проведення УЗД серця існує ряд свідчень, як на етапі скринінгу, так і при наявності підтвердженого серцево-судинного захворювання з метою оцінки динаміки показників роботи серця.

Вартість послуг

  • УЗД серця (ехокардіографія)850 грн

Кому ж показано проведення даної маніпуляції

По-перше, пацієнтам зі скаргами з боку серцево-судинної системи, наприклад, підвищенням артеріального тиску, відчуттями серцебиття, перебої в роботі серця, набряками нижніх кінцівок, необґрунтованою задишкою, болями за грудиною і / або в області серця, або з підтвердженими захворюваннями (гострим інфарктом, стенокардією, кардіоміопатіями, перикардитом, серцевою недостатністю).

Друга категорія пацієнтів - люди з високим ризиком серцево-судинних катастроф: захворювання вен нижніх кінцівок (варикоз, тромбофлебіт), пацієнти, з цукровим діабетом, високим рівнем холестерину і іншими факторами серцево-судинного ризику.

Третя група показань - скринінг захворювань серця і великих судин: вроджені та набуті вади серця, аневризма аорти, легенева гіпертензія, а також профілактичні обстеження спортсменів, з метою оцінки функції і резерву міокарда.

УЗД серця - безпечна процедура (її призначають навіть дітям і вагітним), яка практично не має протипоказань. Цей метод обстеження можна проводити багаторазово. Спеціальна підготовка для проведення ехокардіографії не потрібна.

Як проводиться ехокардіографія?

УЗД серця триває близько 20-30 хвилин. Пацієнт лягає на кушетку на спину і повертається злегка на лівий бік. У цьому положенні серце розташоване найближче до передньої стінки грудної клітини, що дозволяє лікарю за допомогою УЗД датчика в різних проекціях зчитувати необхідну інформацію. Для поліпшення якості зображення використовується гель на водній основі. Більшість показників сучасні УЗД апарати розраховують автоматично, але все ж, УЗД, на відміну від КТ або МРТ - метод обстеження, де досвід і професіоналізм лікаря відіграє велику роль. Також велике значення відіграє і клас УЗД апарату, від ступеня дозволу, якості картинки і точності зображення якого залежить інтерпретація отриманих даних.

Записуючись на УЗД серця в клініку Св. Параскеви в Києві, Ви отримаєте обстеження, виконане на найсучасніших апаратах експерт-класу, наші лікарі є визнаними експертами у своїй галузі. УЗД діагностика, проведена в клініці Св. Параскеви гарантує високоточні результати обстеження за допомогою нових цифрових вимірювань і оперативної обробки інформації. І найважливіше: результати даного дослідження найчастіше є обґрунтуванням для постановки клінічного діагнозу і призначення того чи іншого методу і виду лікування.

Наші лікарі

    Комплексні обстеження

      Для запису на прийом відправте заявку